Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Tirane

ID TRR-122-9A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2800
Sipërfaqe m2 230
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara dhe te kerkuara per banim, plot gjelberim dhe privatesi.
Siperfaqja e bredshme eshte 230 m2 dhe oborr me 720 m2. 
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, ku e arreduar eshte vetem kuzhina dhe dollapet. Vila eshte e ndertuar me konceptin qe salloni eshte siper dhe dhomat e gjumit jane poshte. 
Kati I ka tre dhoma gjumi, nje garderobe e vecuar dhe nje tualet.
Kati II ka nje kuzhine te vecuar, sallon, nje tualet dhe nje ballkon me pamje panoramike te zones.
Vila eshte e mirembajtur dhe ka sistem qendror kondicionimi.
Oborri eshte i gjelberuar, me sistem ujitje dhe disa nga pemet te mbjelluara.
Ofron dy mundesi parkimi.

Cmimi: 2800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash.

Vila ka nje siperfaqe te jashtme pre
Me Qira 118-5a 2700 €

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash. Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej 470 m2 dhe te ...

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, ...