Vile moderne me qera ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRR-118-5a)

ID TRR-118-5a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2700 Euro
Sipërfaqe m2 667 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash.

Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej 470 m2 dhe te brendshme prej 197 m2.

Hapesira e brendshme ndahet ne 2 kate, kati i pare ka sallon, kuzhine dhe nje tualet,ballkon,  dhe ka nje akses direkt nga dera kryesore dhe nga oborri i perparem i kesaj shtepie.

Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete  , njeri prej te cileve eshte pjese e dhomes matrimoniale.

Dhomat kane dalje direkte nga oborri i pasem i shtepise.

E gjithe vila eshte e mobiluar me nje stil modern dhe materiale mjaft cilesore, e shtruar e gjitha me parket, sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Oborri i mirembajtur me nje pamje te bukur dhe relaksuese, ka dhe nje depo te jashtme.

Rezidenca ofron kushte shume te mira jetese , siguri e larte, qetesi, ajer i paster dhe administrim i mire per te gjithe kompleksin.

Ofron 2 vende parkimi.

 

Cmimi 2700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne nje residencen Tuscany Villas shume afer me qendren tregtare Teg ne Lunder. 
Me Qira 515-32a 2800 € €

Vile me qera ne nje residencen Tuscany Villas shume afer me qendren tregtare Teg ne Lunder.  Me 3 kate ofron ...