Vile 3 - kateshe me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-414-8b)

ID TRR-414-8b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 350 m2 + 200 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ndodhet prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertim prej 350 m2 dhe toke 200 m2.

Ne katin e pare kemi sallon dhe garazhd per 2-3 makina.

Ne katin e dyte kemi sallon I madh, kuzhine, dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Ne katin e trete kemi 1 dhome gjumi te pajisur me tualet brenda dhe me garderobe, dhome gjumi tjeter,  studio, 3 ballkone dhe 1 banjo tjeter.

Ngrohja dhe ftohja ne kete vile behet nepermjet kondicionereve te vendosur ne cdo dhome.

Vila eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme duke perfshire televizor, lavatrice, sobe, internet, tel fiks etj.

Lidhja me katet e tjere behet nepermjet shkalleve te brendshme te cilet jane te shtruara me mermer shume cilesor.

Vila eshte e ndricuar nga te gjitha anet e saj me driten e diellit.

Brenda viles jane mbjelle lule dhe peme te ndryshme.

Pozicioni I viles eshte mjaft I pershtatshem pasi ndodhet prane liqenit artificial te Tiranes.

Cmimi 1300 Euro / muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 716-30K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 916-52K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tira
Me Qira 1115-38K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur ...

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje
Me Qira 215-44b 1.200 €

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te ...

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane.
Vila ndodhet prane rruges krye
Me Qira 714-5b 1200 €

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman ...