Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-622-7V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 526 m2+ 250 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Ri

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 526 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 250 m2.

Banesa ndahet ne dy kate dhe nje kat bodrum si meposhte:

Kati bodrum i pershtatshme per parkimin e disa makinave.

Kati 0 organizohet ne sallon dhe kuzhine, banjo dhe korridor sidhe verande te madhe.

Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe korridor.

Vila ofrohet e mobiluar me stil modern dhe mjaft cilesore.

Ambientet e shtruara plotesisht me parket, ngrohja dhe ftohja me sistem qendror.

Ndertesa e veshur me sistem kapot, vetrata termike dhe gur natyror.

Zona eshte mjaft e qete dhe e njohur.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, Autostraden Tirana-Elbasan dhe prane TEG.

Cmimi: 2500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e prefe
Me Qira 917-29a 2600 €

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe ...