Vile 2 kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-622-36V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 302 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhebrahimi

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 302 m2.

Kati 1 organizohet ne sallon i hapur, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, tualet dhe 3 ballkone.

Kati 2 organizohet ne 2 dhoma gjumi, dy banjo, korridor i madh dhe 3 ballkone.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner multisplit ne cdo ambient.

VIla ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte dhe ofron nje pamje fantastike nga Parku i Liqenit.

Ka akses direkt ne rrugen Hiqmet Buzi, Rrugen Sulo Klosi dhe pak minuta larg Autostrades Tirane- Elbasan.

Mundesi parkimi per disa makina ne oborr.

Cmimi: 2500 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...