Vile 2 kateshe me qera ne kompleksin rezidencial Long Hill ne Lunder, ne Tirane (TRR-216-35K)

ID TRR-216-35K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2400 euro
Sipërfaqe m2 196 m2+ 300 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa LongHill Residence , Lunder

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.

Kjo eshte nje residence e mirenjohur per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe sigurise, gjelberim, ajer i paster, pishina, bar dhe restorant.

Vila ka nje siperfaqe prej 196 m2 hapesire banimi dhe 300 m2 oborr.

Kati i pare ofron dhome ndenje te madhe bashkangjitur me kuzhine dhe tualet.

Kati i dyte ka tre dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka edhe nje garderobe, 2 tualete dhe nje verande te madhe me pamje shume te kendshme.

Vila eshte ne faze mobilimi dhe do ofrohet totalisht e mobiluar, gjithashtu e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket druri te nje cilesie te larte.

Ka nje orientim lindje-jug-perendim dhe ka sistem qendror per ngrohje ftohje. 

Oborri eshte i gjelberuar dhe gjithashtu vila ofron dhe dy vende parkimi ne hyrje te saj. Rezidenca ofron nder tjera fusha tenisi, basketbolli si dhe pista vrapimi.

Ne cmim mund te perfshihen taksat

Cmimi 2400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.
Vila k
Me Qira (1016-22a) 2500 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te ...

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur.

Vila eshte 2 kates
Me Qira 416-29a 2300 €

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur. Vila eshte 2 kateshe me siperfaqe te ...

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri
Me Qira 313-16 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri rreth e qark. Vila ...

Vile moderne me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Vila ka siperfaqe ndertimi pre
Me Qira 415-40b 2500 €

Vile moderne me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe ...

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane.
Vile moderne me qera ne ne nje residenc
Me Qira 419-63L 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te ...

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te
Me Qira 415-31b 2500 €

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e ...