Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRR-1021-23V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 613 + 290 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selim Brahja

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh. 
Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje, banjo dhe korridor dhe dy ballkone.
Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 3 ballkone. 
Vila ofrohet e mobiluar, mjaft komode dhe spacioze. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga tre koncidioner.  
Toka eshte e rrethuar me mur dhe mbjelle me peme frutore dhe bar ku mund te kaloni pasdite te kendshme. 
Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurte. 
Vila eshte e pajisur me sistem kamerash, hapje dhe mbyllje elektrike te portes dhe garazhit. 
Vend parkimi ne katin 0 per 3 makina dhe mundesia per te parkuar jashte viles per me shume. 
Ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan, rrugen Herman Gmeiner dhe prane Parkut te Liqenit. 

Cmimi: 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën