Vile 3 - kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane(TRR-114-15b)

ID TRR-114-15b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje siperfaqe prej 300 m2 ku 80 m2 eshte ndertim vila 3-kateshe dhe pjesa tjeter eshte oborr dhe nje vile tjeter prane saj 2-kateshe.

Vila ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete prane bulevardit kryesor te Tiranes.
Vila eshte e mobiluar si shtepi te ndara ne cdo kat me shkalle te jashtme me te gjithe mobilimin e nevojshme.

Ajo perfshin 3 kate ndertim, nga 80 m2 secili.
Kati i pare sallon kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.
Kati i dyte ka sallon kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati i trete ka sallon kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Oborri eshte i mbjelle me peme te ndryshme dhe lulishte, I cili ofron dhe hapesira per parkim.
Gjithashtu ne mobilim nuk mungon asgje duke perfshire ketu bufe me te gjitha paisjet elektroshtepiake ne cdo kat, nga 1 kondicioner ne cdo kat, internet, numer fiks etj.

Jepet I mobiluar.
 
Cmimi: 1100 euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperf
Me Qira 515-14b 1000 €

Vile me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperfaqe ndertimi prej ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin s
Me Qira 313-37 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tira
Me Qira 1115-38K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur ...

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje
Me Qira 215-44b 1.200 €

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 916-52K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiran
Me Qira 213-45 1000 €

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiranes, me siperfaqe ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 716-30K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ...