Vile tre kateshe me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-920-6D
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 295
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi ndertimi per 295 m2 te organizuar ne:
Kati i pare sallon, kuzhine e ndare, koridor dhe tualet dhe tre ballkone.    
Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi, studio, tualet, koridor dhe tre ballkone
Kati i trete ofrohet ne forme papafingo ne nje ambient, tualet, dhome hekurosje dhe tre ballkone.
Vila ofrohet e mobiluar me nje mobilim bashkekohor.
Ftohja dhe ngrohja do mundesohet nga kondicioner.
Zona eshte shume e qete dhe ka kases te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Saukut etj.
Ofrohen vend parkimi , garazh I mbyllur.
Mund te perdoret edhe per biznese te ndryshme si kopsht, hostel etj.

Cmimi 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne
Me Qira 218-54R 1300 €

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta
Me Qira 114-15b 1100 €

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje ...

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe obori
Me Qira 118-56d 1300 €

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe oborii 230 ...