Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-419-63L)

ID TRR-419-63L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 270 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder, Tirane

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane.

Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane.

Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi 270 m2 te organizuar ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare ofron ambient ndenje te pajisur me oxhak funksional, kuzhine te pajisur me te gjitha eletroshtepiaket e nevojshme, koridor, tualet dhe dhome lavanteri.

Kati i dyte eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo i organizuar ne ambient ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet neperment sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ne vile jane bere punime shume cilesore duke ofruar nje ambient komod, kati dyte dhe i trete jane te shtruar me parket.

Oborri eshte i mbjelle me peme frutore dhe lule te ndryshme duke ofruar nje ambient te kendshem.

Rezidenca ofron kushte te mira jetese, siguri te larte, ajer te paster dhe administrim te mire per kompleksin.

Ofrohen 2 vende parkimi dhe nje depo ne pjesen e jashtme te viles.

Cmimi: 2000 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën