Vile 3-kateshe me qera ne zonen Fushe-Mezez, ne Tirane

ID TRR-223-56R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 500
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrok Kola

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrok Kola prane Adreno.
Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 374 m2 jane truall dhe 375 m2 ndertim te ndare ne 3 kate.
Tre katet e viles organizohen si me poshte:
Kati i pare ka 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen,  1 sallon te dyte i cili mund te perdoret si studio, ka dhe 1 dhome qe mund te perdoret si depo , 1 tualet dhe 1 verande nga pjesa e pasme e oborrit.
Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon.
Kati i trete eshte papafingo dhe organizohet  ne 1 hapsire open space boshe dhe 1 ballkon.
Vila ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te kendshem. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ambientet e fjetjes me parket teper cilesore, dyert jane prej druri dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila. E gjitha vila eshte e termoizoluar nga jashte e cila e mban ambientin e fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer.
Ka te instaluar kamera sigurie 24/h dhe kondicionere ne ambientet e brendshme.
Ne pjesen e prapme te viles ka nje kopesht te rrethuar me peme dhe lule te ndryshme, ku mund te organizohet barbeque dhe mund te relaksoheni gjate dites.
Vila ofron dhe nje garazh per makina dhe nje oborr te madh.
Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster dhe qe ofron shkolla, qendra shendetesore dhe qendra tregtare.
Ka akses te lehte me Rrugen Industriale dhe Autostraden Tirane-Durres.

Cmimi: 700 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Shtepi Private 3+1 me qira ne rrugen Ferdinand Deda, ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe 400m2 trual
Me Qira 1022-19Z 600 €

Shtepi Private 3+1 me qira ne rrugen Ferdinand Deda, ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe 400m2 truall nga te cilat ...

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 800 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges ...

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe
Me Qira 1117-5d 800 €

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe siperfaqe trualli ...

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e per
Me Qira 115-50r 800 €

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pershtatshme si per ...

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ka nje siperf
Me Qira 419-67S 600 €

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej ...