Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-313-16)

ID TRR-313-16
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 euro
Sipërfaqe m2 1500 m2
Dhoma 4
Tualete 5
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Prane Liqenit Artificial

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane.
Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri rreth e qark.
Vila eshte e organizuar ne 4 sallone, 4 dhoma gjumi, ballkon dhe 5 banjo.
Salloni eshte i pajisur me oxhak. Ne katin e pare te viles ndodhet dhe sauna.
Nje nga tualetet eshte e pajisur me jakuzzi.
Cdo ambjent eshte i pajisur me kondicioner dhe kaldaje.
Mobililjet jane te reja dhe bashkohore, por qe mund te plotesohen dhe sipas kerkesave te klientit. Ndodhet ne zone mjaft te qete te qytetit, ne brendesi te pyjeve te Parkut te Tiranes.

Cmimi: 2500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...