Vile 3 kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane

ID TRR-624-12A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore

Vile moderne me qera ne rezidencen Vila Lule ne zonen e Mjull Bathores, shume prane TEG.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 235m2 qe ndahet ne 3 kate dhe siperfaqe oborri 300m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen dhe nje tualet.
Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ambient lavanderie.
Kati i trete ka gjithashtu 2 dhoma gjumi, 1 tualet te perbashket dhe 2 ballkone.
Ofrohet e pamobiluar, por mund edhe te mobilohet ne varesi te kerkeses.
Eshte e shtruar e gjitha me parket dhe e pajisur me sistem kondicionimi multi split.
Oborri i viles ofron mundesi parkimi per 2 makina.
Kompleksi ofron qetesi, siguri dhe administrim te mire.


Cmimi: 2500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur.

Vila eshte 2 kates
Me Qira 416-29a 2600 €

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur. Vila eshte 2 kateshe me siperfaqe te ...

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...