Vile 4 - kateshe moderne me qera prane qendres tregtare Teg ne Tirane

ID TRR-415-31b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 493 m2 + 590 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Shaba, prane TEG-ut

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes.

Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt larg zhurmes.

Ketu do te gjeni siguri maksimale 24 – ore, administrim dhe shume ambjente te gjelberuara.

Vila ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte modern dhe me nje cilesi shume te larte.

Vila eshte e ndare ne 4-kate ku:

Ne katin e pare I cili eshte gjysem I nendheshem ku perfshihen garazhd te mbyllur per parkim deri ne 3 makina dhe nje dhome lavanterie,

Ne katin e dyte kemi sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon dhe koridor,

Ne katin e trete ka 2 dhoma gjumi matrimoniale, dhome garderobe, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone,

Ndersa ne katin e katert ka dhome gjumi, tualet dhe 3 ballkone.

I gjithe ambjenti eshte shtruar me parket te nje cilesi te larte. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror chiller te vendosur ne cdo dhome.

Dhomat jane te mbushura plot drite dielli dhe dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Rreth e rrotull viles ka peme e lule te ndryshme te cilet krijojne nje ambjent relaksues dhe plot ajer te paster.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Cmimi 2500 Euro / muaj i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...