Vile me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane

ID TRR-818-33a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2800 Euro
Sipërfaqe m2 228 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne nje nga rezidencat me te bukura te vilave ne Lunder. 

E rrethuar me gjelberim dhe me pamje te hapur perpara.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 228 m2 dhe oborri prej 350 m2.

Hapesira e brendshme ndahet ne 2 kate ku kati i pare ofron sallon te madh me oxhak , zone ngrenje , kuzhine te vecuar, tualet dhe nje veranda te madhe.

Kati i dyte i cili ka dhe akses direkt ne oborrin e poshtem ofron 3 dhoma gjumi, ambient studio dhe 2 tualete.

Tre nga ambientet e ketij kati kane direkt akses ne oborr.

Ne oborr gjendet edhe nje dhome magazine.

E gjithe vila eshte ndertuar me cilesi te larte , ngrohja dhe ftohja te instaluar ne mure dhe ne pjesen e tavanit, parket ne te gjithe vilen, kuzhina me te gjitha pajisjet etj. Oborri eshte i mirembajtur me peme te ndryshme  dhe ofron kende relaksi dhe qetesie.

Kompleksi ofron gjithashtu bar –restorant, pishina verore, fusha te ndryshme vrapimi, baskebolli tenisi etj.

Ne cmim perfshihen edhe 2 vende parkimi.

Cmimi 2800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash.
Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej
Me Qira 118-5a 2700 €

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash. Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej 470 m2 dhe te ...

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, ...