Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane

ID TRR-917-29a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2600 Euro
Sipërfaqe m2 684 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.  

Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2.

Me nje stil modern dhe shume cilesor ne mobilim ofrohet totalisht e mobiluar.

Kati i pare perbehet nga salloni i madh , me oxhak dhe me verande.

Kuzhina e bashkangjitur me zonen e ngrenjes dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete .  

Dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet te brendshem.  

Ky kat ka dhe dalje direkte ne oborr .

Oborri eshte i kuruar mire, me lule dhe peme te ndryshme.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Rezidenca ofron siguri te larte me kamera dhe rohe 24 ore,  administrim te mire , restorant , pishina , fusha te ndryshme per baskeball , vrapim etj

Me vilen ofrohen edhe 2 vende parkimi. 

 

Cmimi 2600 Euro/muaj tatim i perfshire

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

K
Me Qira 915-6a 2500 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet ...

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash.

Vila ka nje siperfaqe te jashtme pre
Me Qira 118-5a 2700 €

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash. Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej 470 m2 dhe te ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes.
Vila ndodhet ne
Me Qira 613-46 2500 € €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Vila ndodhet ne zonen e Lundres ...

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndert
Me Qira 914-43j 2500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 186m2.Hapesirat ...

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 526 m2 dhe siperf
Me Qira 622-7V 2500 €

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 526 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej ...

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane.

Te mirenjohura pe
Me Qira 917-26a 2500 €

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane. Te mirenjohura per cilesine e ...

Vile me qera ne rrugen Ali Baushi ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore prane qendres spitalo
Me Qira 316-58b 2500 €

Vile me qera ne rrugen Ali Baushi ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane qendres spitalore universitare ...