Zyra me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-315-27m)

ID TRR-315-27m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 330 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 86 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada, tek ATSH

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues.
Zona eshte e qete dhe shume prane me qendren e qytetit.
Perreth ndodhen mjaft zyra dhe klinika.
Ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe ofron 3 ambjente per zyra ,ballkon i mbyllur ,tualet .
Ambjenti eshte i pershtatshem per operimin e bizneseve te llojeve te ndryshme .
Pallati ka akses ne rruget qendrore te Tiranes.
Mundesohet parkim ne zonen pas pallatit.


Cmimi 330 Euro /muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dhje
Me Qira 719-8S 300 €

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Mihal Popi , ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1020-10i 400 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Mihal Popi , ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje p
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-53b 300 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Mi
Me Qira 419-38L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 217-29d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...