Zyra me qera prane mbikalimit te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRR-914-66b)

ID TRR-914-66b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 1928.77 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Casa Italia, Tirane

Zyra me qera prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes.

Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe te peste ne nje ndertese te re tregtare.

Ndertesa ka pak kohe qe ka perfunduar dhe ka punime teper cilesore.

Ne te do ju ofrohen shume sherbime te ndryshme si: siguri me kamera dhe roje 24-ore, ashensore, vend parkim per makina me 2 kate garazhd, tualete te perbashketa, administrim, kondicionim dhe aspirim etj.

Zyrat kane siperfaqe totale prej 1928.77m2 por  mund te jepen me qera dhe te ndara duke filluar nga siperfaqja 100 m2.

Jane te pershtatshme per zyra te ndryshme, dyqane, lokale etj.

Brenda qendres tregtare ka lokal, supermarket, zyre te ndryshme, dyqane, ambjente te gjelberuara etj.

Ambjetet kane fasade xhami te cilet ndihmojne ne reklamimin e biznesit ose zyres tuaj.

Ndertesa ndodhet buze rruge vetem 4.5 km larg qendres se Tiranes gjithashtu ka akses ne autostraden Tirane-Durres.

Cmimi 7 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te n
Me Qira 318-78L 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane
Me Qira 719-41L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane Liqenit ...