Zyre me qera afer qendres tregtare ETC ne Tirane

ID TRR-1215-59b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 70 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fatmir Haxhiu

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore.

Zyra ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne 2 ambiente te ndryshme, koridor, 2 ballkone dhe tualet.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte modern dhe i ri.

Ambjenti eshte rinovuar totalisht si nga brenda dhe jashte saj me te gjitha instalimet e reja. Cdo gje eshte teper cilesore dhe e markave me te njohura.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve inverter te klasit ekonomik. Dritaret jane termike dhe dopio xham.

Zyra ka drite natyrale gjate gjithe dites dhe ballkonet jane te orientura nga veriu dhe jugu.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ne te njejtin pallat do te gjeni edhe zyra te tjera te huaja dhe shqiptare.

Pallati ndodhet ne nje nga pikat me kyce te qytetit prane zones se Bllokut e qendres se Tirane dhe me akses te drejperdrejte ne Unazen e Vogel, rrugen e Elbasanit, rruga Jul Variboba etj.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit ose me pagese ekstra.

Cmimi 400 Euro i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te
Me Qira 1213-45b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi shume ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallat
Me Qira 115-17r 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze ...

Zyre me qerane rrugen Robert Shvarc shume prane me Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 318-37L 350 €

Zyre me qerane rrugen Robert Shvarc shume prane me Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, du
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne ...