Ambjent zyre me qira te Kompleksi Magnet, ne Tirane

ID TRR-622-53Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 92
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne kompleksin Magnet.
Ka nje siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori lidhes .
Shtepia ofrohet bosh per zyra por edhe per banim.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner te llojit multisplit dhe dyshemeja eshte e shtruar me parket.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe ofron drite natyrale per gjate gjithe dites.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, rruges se Kavajes, Zogut te Zi dhe Ish fushes se Aviacionit.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 500 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-24d 550 €

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4-t
Me Qira 1016-12K 550 €

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 622-12U 400 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane. 
Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 124-22X 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane.  Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...