Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-1016-4K)

ID TRR-1016-4K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 228 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor prane te gjitha pikave kyce te qytetit.

Ka nje hapesire prej 228 m2 te organizuar ne salle mbledhjesh, recepsion, 2 tualete, 3 depo te vogla dhe nje ambient i madh open space.

Zyra ka sistem qendror per ngrohje-ftohje, gjenerator, ndricim te pershtatshem per zyra dhe siguri maksimale.

Kjo prone eshte pajisur me fasade xhami duke krijuar mundesine e ndricimit natyral gjate gjithe dites, ofrohet i mobiluar dhe ka nje orientim jug-veri-lindje.

Zyra eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi, shoqata apo kompani te ndryshme.

Ne kete pallat operojne shume kompani te njohura dhe ofron recepsion ne katin e pare, 2 ashensor, kamera sigurie, mundesi parkimi ne katin e nendheshem me pagese extra.

Cmimi 4000 euro/muaj

Mirembajtje 1 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje nderte
Me Qira 1020-16V 4110 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Ka ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese ...