Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane(TRR-518-69L)

ID TRR-518-69L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 236 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 236 m2 te organizuar ne nje hapesire open space ne forme L, 3 dhoma zyre, 2 tualete dhe depo.

Zyra eshte e pajisur me fasade xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites gjithashtu dhe nje pamje panoramike te qytetit.

Ambienti ka te instaluar sistemin per ngrohje-ftohje qendrore, gjenerator per raste emergjence dhe ndricim te pershtatshem per zyra.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: organizata, forndacione, kompani, shoqata etj.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte moderne, 2 ashensor, recepsion ne hyrje, siguri maksimale, hapesira te gjelberuara dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre shume biznese te tjera prestigjoze.

Ne cmim eshte e perfshire kosto e administrimit dhe mirembajtjes se pallatit.

Cmimi: 17 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje nderte
Me Qira 1020-16V 4110 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Ka ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese ...