Zyre me qera ne nje qender biznesi prane Qendres se Tiranes (TRR-919-23L)

ID TRR-919-23L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 101.7 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave, prane Qendres se Tiranes

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 101.7 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe ballkon.

Zyra eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, dritare dopjo xham dhe ka ndricim te pershtatshem per zyre.

Dhomat kane nje organizim te mire te hapesires se brendshme me orientim nga lindja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si; shoqate, fondacion, kompani, organizata te ndryshme etj.

Qendra e biznesit ofron kushte moderne si: recepsion ne hyrje, roje dhe kamera sigurie,  ashensor, administrim, mundesi parkimi me pagese ekstra ne katin e nendheshem dhe hapesira te gjelberuara..

Cmimi: 1200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso
Me Qira 1020-28V 1300 €

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1020-30V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje nde
Me Qira 423-5G 1300 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese. Ofron nje ...

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambje
Me Qira 914-17j 1150 €

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambjente te medhaja ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...