Ambient zyre me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRR-224-25Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 240
Kati 0
Sipërfaqe m2 32
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Ambient zyre me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 32m2, te organizuar ne open space dhe nje tualet.
Fasada e xhamit lejon driten natyrale te percoje ne ambient.
Ofrohet me qira bosh, dyshemeja eshte e shtruar me moket.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, zyre marketingu etj.
Mundesi parkimi rreth pallatit.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Mine Peza, Bulevardi Zogu i Pare, rruga Asim Vokshi.

Cmimi 25.000 leke/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyrash me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te r
Me Qira 421-2D 230 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re. Ka nje ...

Ambjent zyre me qera ne Bllok.
Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge.
Zyra ka n
Me Qira 422-38U 250 €

Ambjent zyre me qera ne Bllok. Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge. Zyra ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 821-4F 220 €

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pa
Me Qira 716-53b 260 €

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 1122-34R 260 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajis
Me Qira 921-7V 200 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te popullu
Me Qira 921-3V 230 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 120-32S 290 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...