Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-218-26L)

ID TRR-218-26L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 162 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges kryesore.

Ambjenti ka siperfaqe prej 162 m2 te ndare ne sallon te madh bashke me kuzhine, 3 dhoma, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Te gjitha dhomat kane drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe ballkonet jane te orientuara nga lindja.

Apartamenti ka organizimin te mire te struktures se brendshme me siperfaqe mjaft mire te shfrytezuara.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike, noteri, kontabilist, kompani, shoqate etj.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar.

Gjithashtu preferohet shume nga te huajt.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 415-43b 850 €

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese ...

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 218-34R 700 €

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kate
Me Qira 1217-29d 700 €

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1016-19L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-41L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Ambient per zyra me qira prane qendres Toptani  ne Tirane.
Zyra ndodhet ndodhet ne katin e pes
Me Qira 1020-52D 750 €

Ambient per zyra me qira prane qendres Toptani  ne Tirane. Zyra ndodhet ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...