Ambient zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-622-31V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1140 Euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 104 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone dhe corridor.
Zyra ofrohet bosh, e sapo perfunduar dhe e paperdorur me pare.
Ambientet jane te bollshme dhe mjaft te pershtatshme per zyra te ndryshme biznesi.
Pozicionimi nga jugu ofron ndricim te bollshem dhe pamje mjaft te bukur te qytetit.
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te kerkuar.
Ofron administrim dhe siguri me kamera 24h.
Ka akses direkt ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Ismail Qemali dhe Bulevardin Bajram Curri.
Cmimi: 1140 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze
Me Qira 1214-30r 1000 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambje
Me Qira 914-17j 1150 €

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambjente te medhaja ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-17j 1200 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri n
Me Qira 1022-10Z 1200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri ne rruge ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallat
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...