Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1217-47L)

ID TRR-1217-47L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Zyra ka siperfaqe totale prej 50m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me tualet edhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet sistemit qendror chiller.

Ka ndricim natyral pothuajse gjithe dites, me orientim nga perendimi.

Pallati ofron kushte bashkohore si ashensor, administrim, kamera sigurie, hapesira te gjelberuara dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha dhe Bulevardin Gjergj Fishta.

Cmimi: 450 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisi
Me Qira 124-25Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Zyra ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1122-31G 470 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 918-29E 320 €

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte, siper ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. 

Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 414-38b 350 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi ...