Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1018-59E)

ID TRR-1018-59E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne tre ambiente, nje korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet bosh. Ka te instaluar nje sistem qendror ngohje dhe ftohje.

Ndodhet ne kushte shume te mira.

Mund te funksionoje si zyre per biznese te llojeve te ndryshme.

Ndodhet buze rruges kryesore.

Zona eshte nga me te zhvilluarat dhe prane ka te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. Ne zone ka edhe shume biznese te tjera.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore.

Prona ka akses ne te gjitha rruget e zones se Ish Bllokut, ne bulevardin Deshmoret e Kombit, ne bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Komunes se Parisit.  

 

Cmimi: 700 Euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te n
Me Qira 214-6 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, ...

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 1119-15T 650 €

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor Zyra ka nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...