Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-919-44T)

ID TRR-919-44T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor privat.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 ambienti organizohet ne: 2 ambiente te hapura te ndara me vetrate xhami, 1 zyre, ambient recepsioni dhe 2 tualete.

Ambienti eshte shume i pershtatshem si: call center, zyra te ndryshme, organizata etj.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga sistem qendror dhe kondicioner.

Pjesa ballore e ambientit eshte e rrethuar nga 1 vetrate xhami e cila eshte shume e favorshme per reklamim.

Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, zonen e Bllokut dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1100 Euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe e
Me Qira 613-33 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe eshte i ndertuar ...

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati
Me Qira 519-38S 1000 €

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 616-22T 1200 €

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume fa
Me Qira 414-23b 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume favorite pasi ndodhet ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te
Me Qira 1116-55L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri prane rruges ...

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1217-42L 1000 €

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...