Zyre me qera prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane (TRR-718-47L)

ID TRR-718-47L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 198.7 m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Laro

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zonen e Porcelanit.

Me siperfaqe totale prej 198.7 m2 eshte e shperndare ne 5 ambiente zyrash, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Zyra ka nje shperndarje te mire te dhomave dhe te mbushura me drite natyrale.

Ngrohja dhe ftohja realizohen nepermjet 2 kondicionereve.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: organizata, forndacione, qender kursesh, klinike private etj.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit.

Zona ka infrastukture te rregullt dhe me akses te lehte ne rrugen kryesore Xhanfize Keko dhe Unazen e Vogel te Tiranes.

Ofrohet mundesi parkimi brenda oborrit te viles.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kat
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 400 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne
Me Qira 117-47d 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri ...

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH.
Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe persh
Me Qira 213-10 550 €

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH. Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe pershkohet nga vetrata ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pal
Me Qira 718-66d 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...