Zyre me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-1117-4L)

ID TRR-1117-4L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 108 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge kryesore.

Pallati ka punime shume cilesore me nje standart shume te larte. Ai ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Ambienti ka siperfaqe prej 108 m2 te ndare ne 3 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo home.

Apartamenti ka drite natyrale ne te gjitha dhomat e saj. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Avantazh i kesaj prone eshte se ndodhet ne zemer te qytetit me hyrje – dalje ne te gjitha rruget kryesore.

Eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, organizata, shoqata, klinike, studio por edhe per banim.

Ofrohet vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit me cmim ekstra.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-24L 500 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te
Me Qira 515-43m 700 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-45L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 1119-15T 650 €

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor Zyra ka nje ...

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 421-15V 700 €

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern. Ka ...