Zyre me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane

ID TRR-915-58b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 130 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se parkut te Madh.

Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar administrim, ashensor dhe siguri.

Banesa ka nje organizim shume te mire te dhomave te mbushura plot me drite natyrale.

Me nje siperfaqe prej 130 m2 ajo ndahet ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 ambienete zyrash, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Jepet bosh dhe ngrohja e ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ballkonet jane te orientuara nga jug-lindja.

Pallati ndodhet ne nje nga zone shume te qete e te zhvilluar te Tiranes. Preferohet shume si nga banorete vendas ashtu edhe nga te huajt.

Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, bar, restorante nga me te njohurit, supermarket, minimarket, palester, shkolle te niveleve te ndryshme etj.

Apartamenti ka akses te drejperdrejte ne sheshin Nene Tereza, bulevardin Deshmoret e Kombit dhe shume rruge te tjera.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-4b 800 €

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 600 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati t
Me Qira 313-18 800 €

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...