Zyre me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-616-47K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 136 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Avni Rustemi.

Ka nje hapesire banimi prej 130 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, 4 ambiente, depo, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Shtepia eshte shtruar e gjitha me pllaka te nje cilesie te mire dhe ka nje orientim nga veri-jug.

Eshte e pershtashme per lloje te ndryshme biznesi si zyre noterie, zyre avokatie, zyre kontabiliteti etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me biznese te ndryshme dhe eshte lehtesisht e aksesushme ne rrugen Fadil Rada, rrugen Beqir Luga, Bulevardi Zhan Dark, rruga Luigj Gurakuqi dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

 

Cmimi 600 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-t
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe buz
Me Qira 118-49L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe buze rruge ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pall
Me Qira 1215-4b 700 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje p
Me Qira 916-54L 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 217-46L 500 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 316-62b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 915-59b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne ...