Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-823-29Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 7
Sipërfaqe m2 77
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri .
Me nje siperfaqe totale prej 108m2 ndahet ne siperfaqe verande 31m2 dhe siperfaqe te ambientit te brendshem 77m2.
Siperfaqja e ambientit te brendshem organizohet ne dy ambiente pune, 1 tulat dhe korridori lidhes.
Ambienti ofrohet per qira bosh i sapo rinovuar, me sistem pantinimi, ndricimi, parket etj.
Apartamenti orientohet nga Veri-Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Veranda ofron nje pamje mjaft te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Sistemi qendror i kondicionimit mundeson ngrohjen dhe ftohjen e zyres.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre kontabiliteti, zyre marktingu , etj
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Stadiumit Air Albania, rrugen Faik Konica, dhe ne parkun e madh te Liqenit.
Zyra eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Me Qira 923-13Z 700 €

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te ...


Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen
Me Qira 923-6Z 750 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen Vaso Pasha ne ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...