Zyre me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-324-38X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Ambient zyre me qira prane Tregut te Medresese ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 114 m2. 
Organizohet ne 4 ambiente zyre, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne ambientin kryesor dhe ne dy ambiente te zyres. 
Pjesa e perparme e zyres eshte e veshur me fasade xhami duke dhene dhe mundesi te mira reklamimi. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke ofruar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Zyra eshte e pjese e nje pallati i cili eshte ndertuar vitet e fundit, buze rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre marketingu, klinike dentare, zyre noteriale, call center dhe shume te tjera. 
Ne cmim te qirase perfshihen dhe 2 poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume levizje dhe biznese prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Medresese, ne zonen e Bulevardit te Ri, ne rrugen e Dibres dhe ne zonen e Ish Stacionit te Trenit. 


Cmimi: 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1019-23S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re
Me Qira 1021-2V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re pa ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 321-20V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistue
Me Qira 315-16m 550 €

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues shume te ...