Zyre me qira prane Bulevardit te Ri, ne Tirane.

ID TRR-922-11Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 7
Sipërfaqe m2 125
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega

Ambient zyre me qira ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 2 zyra me te vogla, 1 tualet, korridor dhe 2 ballkone.
Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje mjaft te mire.
I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra finance, avokatie, studio akitekturore apo zyre programimi.
Zyra eshte e orientuar nga Perendimi dhe ofron ndricim natyral.
Ambienti ofron nje pamje te lire.
Pallati ofron adminstrim dhe ashensor.
Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu i Pare, Bulevardin e Ri, rrugen Asim Vokshi.

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane.
Me Qira 817-25K 500 €

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane. Banesa ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone t
Me Qira 814-11j 300 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te njohur dhe te ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 624-28Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-9d 500 €

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te pre
Me Qira 913-30 500 €

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit, ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...