Ambient zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit, ne Tirane (TRR-219-22T)

ID TRR-219-22T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 123 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te sapo perfunduar buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 123 m2 te organizuar ne:

tre dhoma dhe dy tualete.

Ambjenti eshte ne rregullim dhe pritet te shtrohet me parket dhe te instalohen pjeset hidraulike.

Pjesa ballore eshte e rethuar me verante xhami duke ofruar nje pamje te kendshme te zones dhe mundesi shume te mira reklamimi per biznesin tuaj.

I gjithe ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: fondacione, kompani, klinike private, avokati, call center etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjioze.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, ashensor, kamera sigurie, recepsion etj.

Ka akses direkt ne rruget kryesore te Tiranes.

Ofrohet vend parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me cmim ekstra.

 

 Cmimi: 750 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin  
Me Qira 217-50L 700 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati ...

Ambjent per zyre me qera prane kompleksit Vizion + ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 717-46d 800 €

Ambjent per zyre me qera prane kompleksit Vizion + ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjete
Me Qira 216-17K 800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 415-15m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te
Me Qira 515-43m 700 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...