Zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane.

ID TRR-324-19G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1920
Kati 4
Sipërfaqe m2 160
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada e VIII

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore.
Ofron nje siperfaqe totale prej 160m2 e ndare ne 4 ambiente, 2 tualete dhe 1 ballkon 
Orientimi nga jug-lindja ben qe ambienti te kete drite natyrale gjate gjithe dites.
Ofrohet e pamobiluar, ngrohja dhe ftohja mundesohet nga sistem kondicionimi.
Pjesa e ballkonit ka mundesi mjafte te mira reklamimi.
Mundesi per zyre avokatie, zyre, marketingu, klinike dentare.
Ndodhet ne hyrje te Bllokut me akses ne rrugen Ibrahim Rrugova, Bulevardin Bajram Curri dhe rrugen Abdyl Frasheri.


Cmimi: 1920 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 722-6S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 322-34S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ky ambient ndodhet ne nje nga zona
Me Qira 1021-8N 1800 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ky ambient ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje palla
Me Qira 118-57L 2000 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane zones ...

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 1217-51L 2000 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaq
Me Qira 213-39 2000 €

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 ...

Ambient zyre  me  qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 923-29G 1800 €

Ambient zyre  me  qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...