Zyre me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-217-25L)

ID TRR-217-25L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti
Planimetria Shkarko

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri afer rruges kryesore me hyrje te vecuar.

Me siperfaqe prej 130m2 eshte e ndare ne 3 ambiente zyrash, dhome pritje dhe 2 tualete.

Aktualisht eshte e ndare me mure gipsi por mund te modifikohet ne varesi te aktivitetit.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit te kondicionim-aspirimit.

Pjesa ballore eshte me fasade xhami duke ofruar mundesi te mira reklamimi te biznesit tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per per zyra te ndryshme avokatie, organizata, fondacione, studio etj.

Ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin a tyre dhe shume biznese te tjera prestigjoze.

Ka akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes dhe lehtesisht e aksesueshme ne kembe.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...