Ambient zyrash per qira ne qender te Tiranes

ID TRR-221-20D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Kati 7
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Qender e Tiranes

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi.
Ka nje siperfaqe prej 132 m2 e organizuar ne 3 ambiente, ,2 tualete, 2 ballkone, depo dhe koridor.
Ofrohet e pamobiluar dhe shume e mirembajtur.
Dy ambiente jane te shtruar me parket dhe pjesa tjeter me pllake cilesore
Sistemi I kondicionimit dhe aspirimi jane qendror
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, si zyra finance, avokatie etj.
Zona ofron akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore.
Ndertesa ofron administrim dhe ashensor edhe nje postacion parkimi te perfshire ne cmim

Cmimi 1400 Euro/muaj (Taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 1118-24L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-12V 1500 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne
Me Qira 818-13E 1500 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne Tirane. Ndodhet ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e
Me Qira 1300 € €

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te
Me Qira 1014-54j 1500 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit, i ...

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka n
Me Qira 121-36V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...