Zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-224-56X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 11
Sipërfaqe m2 104
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti, tek Kullat Binjake ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente pune, 2 ballkone, 2 tualete dhe nje korridor.
Zyra eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne te gjitha ambientet  e punes. 
Ambienti ka mundesi shume te mire reklamimi dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, si sherbim klienti, zyre avokatie, zyre marketingu e shume te tjera. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Ambienti ndodhet ne nje pallat qe ofron siguri dhe administrim per 24 ore, prane te cilit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjershme ne zonen e Bllokut, ne rrugen Myslym Shyri dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pocizionohet ne katin zero dhe katin e pare te nje p
Me Qira 123-54G 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pocizionohet ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te
Me Qira 1216-48T 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne 2 ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1600 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 616-6K 1400 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...