Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane

ID TRR-1014-5j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 7
Sipërfaqe m2 147
Shperndarja 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Kulla ne te cilen ndodhet eshte projektuar qe ne themel per zyra perfaqesuese.
Hapesira perfshin 147m2 te shfrytezueshem, aktualishte te ndare ne dy apartamente por qe mund te lidhen lehte me njera tjetren.
Ato perfshijne dy ambjente te medhaja pune, 3 dhoma/zyra, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Punimet e brendshme jane te reja dhe te nje cilesie te larte.
Ne te do te gjeni:  xhama tripleks, fasade termike, sistem qendror ngrohje (inverter), tualet me pajisje cilesore hidrosanitare, mundesi krijimi te kuzhines, grila elektrik, videocetofoni etj.
Pallati ju mundeson siguri dhe qetesi 24 h; parking me kamera sigurie, ashensore, ambjente te gjelberuara; bar kafe, etj.


Cmimi: 1300 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 616-22T 1200 €

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rru
Me Qira 515-8m 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rruge ...

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-17j 1200 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume pra
Me Qira 519-41L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 919-23L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...