Zyre me qira prane Kompleksit Square 21 ne Tirane

ID TRR-524-5C
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 5
Sipërfaqe m2 84
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Zyre me qira ne rrugen Sali Butka, shume prane rruges Kavajes ne Tirane.

Ambienti pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe eshte i ndare ne tre dhoma, nje tualet dhe nje ballkon.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te cilet pozicionohen ne te gjitha dhomat.

Apartamenti mund te perdoret per nje shumellojshmeri biznesi si Klinike Dentare, zyre marketingu etj.

Zyre eshte e shtruar e gjitha me parket dhe eshte e pa banuar me pare.

Orientimi eshte kryesisht verilindor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, zonen e 21 Dhjetorit, zonen e Vasil Shantos , Kompleksin Deliorgji etj.


Cmimi : 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane.
A
Me Qira 124-3Z 500 €

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane. Ambienti eshte i ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë.
Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...