Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu I ne Tirane

ID TRR-124-41Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i Pare

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashesnor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te poziconuar me 3 ambientet.
Eshte e sapoinvestuar dhe e paperdorur me pare.
Ambienti kryesor eshte i pajisur me kuzhine me te gjithe elektroshtepiaket.
Jepet me qira per banim ose per zyra.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyra te ndryshme, klinika, qender Estetike.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore s: Rruga e Barrikadave, Qendra e Tiranes, ish Stacioni Trenit etj.
Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane r
Me Qira 419-18L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi.
Ambi
Me Qira 1123-22Z 550 €

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi. Ambienti eshte i ...

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1018-38d 500 €

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane.
A
Me Qira 124-3Z 500 €

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane. Ambienti eshte i ...