Zyre me qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-522-39U
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila organizohet ne 1 ambjent te madh open space, 1 tualet dhe 1 depo.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i pozicionuar ne ambientin open space.
Ambienti ofrohet pjeserisht i mobiluar, eshte I shtruar me parket dhe eshte i pershtatshem per funksione te ndryshme zyrash dhe call center.
Ndodhet ne nje zone te qete, buze rruges kryesore, qe ofron mundesi te mire reklamimi.
Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni i Thate dhe ne autostraden Tirane–Elbasan.

Cmimi: 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 220-15S 300 €

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 223-17Z 300 €

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1213-38S 350 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 118-45d 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 65 ...