Ambient zyre me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-523-37Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 60
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondcioner te vendosur ne secilin ambient.
Gjithashtu zyra ka te perfshire dhe pjesen e kuzhines.
Zyra eshte opsion i mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre marketingu, zyre arkitekture etj.
Ambienti do te jepet me qira i lyer, i sistemuar dhe ne gjendje te duhur per pune.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, rrugen Qemal Stafa, rrugen Hoxha Tahsim etj.

Cmimi 500 euro/muaj (perfshire taksen).

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1217-49d 400 €

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Me Qira 1020-63V 400 €

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 523-12Z 400 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 618-22L 570 €

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 322-32V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...