Zyre me qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-324-49X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 74
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Zyre me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte ten je ndertese. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 74 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente zyrash, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Zyra eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet pjeserisht e mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne ambientet e zyrave. 
Zyra orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ballkoni ofron pamje nga rruga e Durresit dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi. 
Zyra eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si noteri, avokati, klinike, fondacion, kompani, shoqate e shume te tjera.
Prane ambientit mund te gjeni dhe post parkimi. 
Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar, me shume levizje, biznese e facilitet prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve, ne rrugen e Kavajes dhe ne rrugen Mine Peza. 


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Ambienti eshte i poz
Me Qira 723-66Z 950 €

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...