Zyre me qira prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-524-24X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 4
Sipërfaqe m2 108.40
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 108.40 m2 dhe organizohet ne tre ambiente pune, nje depo, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne ambientet e punes.
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te investuara vitet e fundit.
Pjesa e perparme e zyre eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.
Zyra orientohet nga veriu dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Pallati ndodhet buze rruges kryesore, prane te cilit mund te gjeni poste parkimi si dhe facilitete dhe sherbime nga me te ndryshmet. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Bllokut, ne zonen e Liqenit te Thate, ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Stadiumit te Dinamos.


Cmimi: 1200 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso
Me Qira 1020-28V 1300 €

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pall
Me Qira 424-42X 1150 €

Zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me dy ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pal
Me Qira 424-41X 1150 €

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te sapo ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1020-30V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane.

Pozicionohe
Me Qira 815-56m 1100 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...