Zyre me qira prane zones se RTSH-se ne Tirane

ID TRR-723-18Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati 2
Sipërfaqe m2 115
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali 2

Ambient zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali 2, ne zonen e TVSH-se ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Zyra ka nje siperfaqe totale 115m2 dhe siperfaqe te brendshme 105m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te instaluar ne cdo ambient.
Ofrohet e pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi per biznese te ndryshme.
Objekti eshte i pershtatshem per destinacione te ndryshme biznesi.
Ne njejtin kat jane te pozicionuara biznese te ndryshme.
Orientimi i ambientit eshte Perendim duke i mundesuar baneses ndricmin e duhur.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kosovareve, zonen e Komunes se Parisit, zona e Kristal Center etj.
Ne cmime eshte i perfshire dhe taksa 15% dhe administrimi i pallatit.

Cmimi 1600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me
Me Qira 418-22L 1500 €

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me hyrje te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e
Me Qira 123-30Z 1500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti, tek Kullat Binjake ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne k
Me Qira 224-56X 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti, tek Kullat Binjake ne Tirane.  Zyra pozicionohet ne katin e 11 te nje ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 319-62L 1500 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges ...

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1114-22b 1500 €

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te ...

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes.

Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 217-41d 1500 €

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes. Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre  per qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-35a 1500 €

Zyre  per qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me pamje nga ...