Zyre me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-319-62L)

ID TRR-319-62L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Ring Center

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 200 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 5 kondicionereve inverter te instaluar ne te gjitha dhomat.

Kjo prone ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe eshte shume e pershtatshme per zyra. Te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite dielli. 

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor. 

Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane dhe shume e preferuar nga te huajt. Ketu do te gjeni shume zyra te ndryshme, banka te nivelit te dyte, fondacione, shoqata etj

Pallati eshte i survejuar me kamera e roje 24- ore duke ofruar ashensor dhe administrim.

Gjithashtu ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha dhe shume rruge te tjera lidhese.

Ofrohet mundesi parkimi makine ne katin e nendheshem te pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 1221-24N 1620 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron ...